میادین میوه و تره بار روزانه ضدعفونی می‌شوند

میادین میوه و تره بار روزانه ضدعفونی می‌شوند

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزی گفت: میادین میوه و تره بار و بازارچه‌های خدماتی روزانه و به صورت مستمر ضدعفونی می‌شوند و تعطیلی این میادین صحت ندارد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، عباسی با اشاره به برخی شایعات منتشر شده در خصوص تعطیلی میدان مرکزی میوه و تره بار گفت: با توجه به اهمیت تامین میوه و تره بار شهروندان محترم در این شرایط خاص، میدان مرکزی و بازارچه‌های سطح شهر به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

او با اشاره به سایر اقدامات این سازمان در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا افزود: تعطیلی جمعه بازار و بازار‌های هفتگی، تعطیلی اغذیه فروشی‌های پارک‌ها و بوستان ها، تهیه دستورالعمل الزام رعایت موارد بهداشتی برای غرفه داران میدان مرکزی و پلمپ ۴۰ واحد محل خرید و فروش ضایعات از جمله این اقدامات است.

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی اضافه کرد: ضد عفونی کردن بازارچه‌های خدماتی و میدان میوه و تره بار مطابق دستورالعمل‌های اجرایی به صورت مستمر انجام می‌شود و مکاتبات لازم برای رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های بهداشتی به غرفه داران و اتحادیه بارفروشان میدان میوه و تره بار انجام شده است.۱۳۹۸/۱۲/۱۵
منبع : سازمان ساماندهی مشاعل شهری و فراورده های کشاورزی
بازدید ها : ۱۰۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان
محمد رضا غلباش
محمد رضا غلباش

شماره دفتر : 37250836

نمابر : 37250735آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳