تاریخ درج : دوشنبه ۲۳ آبان ۱۴۰۱
امضاء تفاهم نامه اولیه با اتحادیه بازیافت مواد شیراز جهت ساماندهی ضایعات فروشان
 
 
بر اساس برنامه ریزی عملیاتی جهت ساماندهی کارگاههای نگهداری و فروش ضایعات در سطح شهر، تفاهم نامه اولیه جهت آماده سازی زمین به مساحت 10 هکتار واقع در بزرگراه امام خمینی (ره) فی مابین سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی و اتحادیه بازیافت مواد، امضاء و منعقد گردید .
به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی 
پژمان شفیعی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی  اظهار نمود : در راستای ساماندهی کارگاههای نگهداری و فروش ضایعات در سطح شهر، کارگروه مشترک با اتحادیه مربوطه تشکیل و به صورت مستمر موانع و مشکلات پیش رو مورد بررسی قرار گرفته و تمامی تلاش سازمان به منظور شناسایی کارگاههای سطح شهر و پلمپ کارگاههای غیرمجاز و انتقال آنها به مکان مناسبی خارج از شهر، به کار بسته شده است .
شفیعی در ادامه اظهار نمود : سازمان برای انتقال و جابجایی این کارگاها نیز در قالب اراضی به مساحت 10 هکتار و 28 هکتار واقع در بزرگراه امام خمینی (ره) اقدامات لازم اولیه از جمله : انعقاد تفاهم نامه، فراخوان برای شناسایی سرمایه گذار و پیگیری اخذ استعلام های مرتبط و ... را به عمل آورده است .
در ادامه حجت جوانمردی رئیس اتحادیه  بازیافت مواد شیراز با اشاره به همکاری ها وتعاملات بیش از پیش اتحادیه و سازمان ساماندهی مشاغل بیان نمود جهت تسریع در فرآیند ساماندهی ضایعات فروشان برنامه های بسیاری پیش بینی شده است که با به سر انجام  رسیدن اراضی سایت های ساماندهی در آینده نزدیک تمامی این کارگاه ها از سطح شهر به مکان های جدید انتقال داده می شود .
گفتنی است زمین 10هکتاری مورد اشاره، متعلق به اتحادیه بازیافت مواد شیراز می باشد که با هماهنگی سازمان  ساماندهی مشاغل  شهری شهرداری درحال طی نمودن روند تغییر کاربری و آماده سازی جهت ساماندهی کارگاه های نگهداری و فروش ضایعات در سطح شهر می باشد .

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد سازمان حمل و نقل مسافر به چه میزان است؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۸۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۷۶۳۳۸ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شیراز می باشد