تاریخ درج : یکشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۱
خدمات رسانی مطلوب به شهروندان با استفاده از ظرفیت های سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی با پشتیبانی منطقه ۲ ارتش


در دیدار مشترک رییس سازمان  ساماندهی مشاغل شهری و فراورده کشاورزی با فرماندهی پشتیبانی منطقه ۲ ارتش جمهوری اسلامی ایران در شیراز  موضوع خدمات رسانی مطلوب به شهروندان ،استفاده از ظرفیت های سازمان و فرماندهی پشتیبانی، ایجاد کارگروه مشترک جهت برنامه ریزی ها و شناسایی ظرفیت های موجود مطرح گردید ..
به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده کشاورزی در  این دیدار که با حضور پژمان شفیعی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده های کشاورزی و حمید رضا سهرابی فرماندهی پشتیبانی منطقه ۲ ارتش برگزار شد موضوع ساماندهی مشاغل مزاحم ،صنایع آلاینده، فرآورده های کشاورزی ، احداث و راه اندازی بازارچه با الگو برداری از شهرهای بزرگ برای ارائه محصولات با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت ،سرمایه گذاری کلان در حوزه شهرک های صنفی و... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
شفیعی ضمن تشریع رسالت ها و ماموریت های اصلی سازمان اعلام آمادگی نمود که با همکاری فرماندهی پشتیبانی منطقه 2 و ارائه ظرفیت هایی همچون مکان ها و زمین های موجود در سطح شهر در راستای احداث و ایجاد بازارچه های عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و مایحتاج مصرفی شهروندان اقدامات لازم در دستور کار قرار می گیرد .
حمید رضا سهرابی فرماندهی پشتیبانی منطقه ۲ ارتش نیز در این نشست ضمن تشکر از رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی  آمادگی همکاری خود را با این سازمان اعلام و افزود: ایجاد بازارچه های مستمر برای خانواده های ارتش و بهره مندی دیگر خانواده ها از اهداف و خواسته های ما و همچنین کمک به دیگر سازمان ها از خواسته اصلی ما است.
در آخر به منظور هماهنگی هر چه بیشتر مقرر گردید کار گروه مشترک جهت برنامه ریزی های عملیاتی ، شناسایی ظرفیت ها ، انعقاد تفاهم نامه و ... تشکیل گردد .

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد سازمان حمل و نقل مسافر به چه میزان است؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۱۰۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۷۶۳۵۵ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شیراز می باشد